Z przymrużeniem oka: Jak (nie) zrobić na nim wrażenia?

Włącz się
W trakcie randki sprawdzaj FB, odpowiadaj na smsy, odbieraj telefony, wrzuć na instagrama zdjęcie dania, które właśnie podał ci kelner. A może selfie z facetem? Bo przecież musisz się pochwalić, niech koleżanki zazdroszczą. A co z tego, że on weźmie to za co najmniej dziwne? Nie ma co się przejmować opinią innych przecież. Jeśli tego nie zrobisz, może się okazać, że dojdzie do kolejnego spotkania, a co gorsze, gościu może okazać się dobrym materiałem na coś dłuższego.

Nie bierz nic słodkiego
Nigdy nie zamawiaj deseru, bo jeszcze wyjdzie za drogo i powie, że na kasę lecisz. Lepiej sałatkę, że niby fit jesteś. Poza tym, jak lody zamówisz, to jeszcze będzie chciał spróbować... i co wtedy?

Nie bądź odważna
To proste. Nie wykonuj pierwszego ruchu. Zresztą nie wykonuj żadnego, przecież to on ma się starać. A już nigdy, przenigdy nie mów mu na co masz ochotę. Przecież ideał powinien już to wiedzieć!

Nie mów mu
czego konkretnie chcesz. Pamiętaj o frazie „wszystko mi jedno”. A potem się złość, że zabrał cię na sushi, którego nienawidzisz. Masz przecież prawo, nie?

Nie dotykaj
Wiem, że chcesz, ale nie wolno. Absolutnie. Nie dawaj znaków, że ci się podoba. Siedź sztywno, ręce przy sobie. Jak on będzie chciał, to będzie wiedział co robić. A jak nie zrobi nic, to najwyraźniej nie chce... albo mu się nie podobasz.

Głośno bądź
Sporo ludzi jest w około, więc mów baaardzo głośno, bo chłopak może niedosłyszeć. Ja wiem, że brzmi nienaturalnie, ale tak właśnie musi być. A gdy zauważysz, że facet pochyla się w twoją stronę, to jest już naprawdę źle. Musisz więc zacząć mówić jeszcze głośniej. Bo z pewnością do tej pory nic nie słyszał.

Imię
Wymawiając jego imię, koniecznie się pomyl. Zamiast Marcin, powiedz Maciuś. Niech wie, że nie tak łatwo zdobyć twoją rękę. Niech wie, że dobre rzeczy nie przychodzą łatwo. No bo przecież łatwa nie jesteś prawda? Słowo klucz.

Inspiracja: Cosmopolitan 


Popularne posty